BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

164 gera žinia: kovo čempionai ir rekordai

Ryškiausias kovo mėnesio sporto įvykis - tai Simonos Krupeckaitės pagerintas pasaulio rekordas ir laimėtas pasaulio čempionės vardas.

Kiti Lietuvos sportininkai kovo mėnesį taip pat gerino rekordus… tik Lietuvos ;)

Raminta Dvariškytė pagerino 28 metus gyvavusį plaukimo rekordą. Ji 100 m krūtine įveikė per 1 minutę ir 10,63 sekundes. Edvinas Dautartas Alytuje vykusiose Lietuvos plaukimo žiemos pirmenybėse 50 m. krūtine nuplaukė per 28,03 sek, o Gritė Apanavičiūtė 50 m peteliške per 27.72 sek. Tai nauji šalies rekordai.

Ramūnas Vyšniauskas pagerino iškart tris Lietuvos sunkiosios atletikos rekordus. Ech, kad tokie rezultatai olimpiadoje.

Per kovo mėnesį susikaupė įspūdinga čempionų ir nugalėtojų galerija.

Tvirčiausią ranką turi policininkė Eglė Vaitkutė. Tai ji įrodė Geteborge (Švedija) surengtame Pasaulio moterų rankų lenkimo profesionalių turnyre.

V.Venckaitis nugalėjo Slovėnijoje, I.Konovalovas laimėjo Šveicarijoje, I.Stasiulionytė iškovojo pergalę JAV, A.Sereikaitė Čekijoje buvo greičiausia.

Lietuviai sportininkai sugebėjo tapti Latvijos ar net Ilinojaus valstijos (JAV) ledo ritulio čempionais.
A.Vilčinskienė pasidabino Europos veteranų lengvosios atletikos čempionato auksu.